ersag urunleri uyelik
 
 
 
[Yeni Kayıt] [Şifremi Hatırlat]
 
   
  Ana Sayfa
  Firma Eklemeyiniz!
  İletişim & Contact

marka tescil, logo tescili, isim tescili, marka tescili, marka basvuru, slogan tescili, online marka tescili

Reklam
Ersağ Temizlik & Kozmetik Ürünleri Ücretsiz Üyelik Fırsatı!
  [İş Dünyası]
Gelir Ortakları Satış Ortaklığı Online Para Kazan!
 
 
Website, SEO, Adwords, Blogger Turkey's leading performance affiliate marketing platform

Türkiye'nin lider performans pazarlaması platformu birçok markanın ürünlerini ve hizmetlerini internette tanıtarak sürekli ve yüksek gelir elde edebileceğiniz http://www.gelirortaklari.com "Gelir Ortakları" platformu

"GelirOrtakları" Türkiye’de internet üzerinden satış ortaklığı, irtibat başı maliyetli (leadgen) gibi ölçülebilir hedefler doğrultusunda pazarlama çözümleri ve teknolojileri sunan öncü bir fırmadır. 2005 yılında uluslarası pazarlarda başlayan satış ortaklığı deneyimimiz, 2008 yılından itibaren Türkiye pazarına girerek genişlemiştir.

GelirOrtakları Türk ve uluslarası ortaklık yapısına sahip olup bir "Digitouch" iştirakidir; Digitouch Türkiye’nin önde markalarına Arama Motoru Pazarlaması, Adserver altyapısı ve Medya Planlama konularında hizmet veren ödüllü bir dijital pazarlama ajansıdır.

GelirOrtakları Nedir? Gelir Ortaklığı Pazarlaması Dünya’da “Affiliate Marketing” olarak bilinen ve webmaster / SEO / Adwords / Blogger uzmanlarının ve sade internet kullanıcılarının farklı şekilde gelir elde etmelerini sağlayan bir pazarlama teknolojisi ve metodudur.

Bu kişiler GelirOrtakları platformu üzerinden birçok marka / müşteriye ve onların tanıtım materyellerine ulaşıp iletişim faaliyetlerine geçebilmekteler ve teknoloji sayesinde ürettikleri tüm tıklama ve satışları gerçek zamanda takip edebilmekteler.

Ödememi ne zaman alırım/alacağım? "GelirOrtakları" Net 45 ödeme şekliyle çalışmaktadır. Ödeme alabilmeniz için 100 TL veya daha fazla tutarın hesabınızda birikmiş olması yeterlidir. Bu uygulamanın nedeni, "GelirOrtakları" ve reklamverenler arasındaki geri dönüşüm onaylarının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi ve yayıncılarımızın gerçek zamanlı olarak göremedikleri, bekleyen geri dönüşümlerinin de ödemelerine yansıtılabilmesi, yayıncılarımızın haklarının korunabilmesidir.

Kimler Gelir Ortağı olamaz? Phishing, Spamming (izinsiz veritabanına) ve benzeri trafikler inşa eden veya yöneten arkadaşlar GelirOrtaklarıyla kesinlikle çalışamaz, bu tip trafiğı tespit edildiği taktirde bu kişiler GelirOrtağı sisteminden süresiz olarak çıkarılır.

Reklam Verin! Türkiye'nin ilk ve en deneyimli Ortaklık Pazarlaması (affiliate marketing) ağı ile online satışlarınızı arttırın, üye elde edin, form/anket doldurtun, kayıt alın ve daha birçok hedefinize ulaşın.

Yayıncı Olun! Birçok markanın ürünlerini ve hizmetlerini internette tanıtarak sürekli ve yüksek gelir elde edebilirsiniz. Sitenizde veya başka platformlarda, tanıtacağınız her ürünün satışından veya yönlendireceğiniz her yeni üyeden komisyon elde edip diğer reklam alma şekillerinizden daha fazla gelir elde ebilirsiniz. 

* Gelir Ortakları Affiliate Network Türkiye İletişim

Türkiye'nin ilk ve en deneyimli Ortaklık Pazarlaması (affiliate marketing) ağı ile online satışlarınızı arttırmak artık sizin elinizde. tr.rdrtr.com

Haber Kategori 2012-02-23

.

En Son Altın Fiyatları

Reklam Sponsoru Reklam Yeri
 
 
Son Güncel Ekonomi, Finans, Sektörel ve Firma Haberleri

 
 
 
   
 
 
 

Firma Rehberi Sektör Haberleri İstanbul Arçelik Bayi İstanbul Beko Bayi Marka Tescil Ankara Arçelik Bayi Marka Ersağ Üyelik Formu Şirketler