ersag urunleri uyelik
 
 
 
[Yeni Kayıt] [Şifremi Hatırlat]
 
   
  Ana Sayfa
  Firma Eklemeyiniz!
  İletişim & Contact

marka tescil, logo tescili, isim tescili, marka tescili, marka basvuru, slogan tescili, online marka tescili

Reklam
Ersağ Temizlik & Kozmetik Ürünleri Ücretsiz Üyelik Fırsatı!
  [Teknoloji]
TTNET Tivibu Ev Paket fiyatları ne kadar?
 
 
IPTV teknolojisiyle evlerimize gelen Tivibu Ev 30 ilde yayına başladı

İnternet üzerinden zamandan bağımsız televizyon yayıncılığının ve interaktif servislerin dünya standartlarında birarada sunulduğu ve IPTV teknolojisiyle evlerimize gelen "Tivibu Ev" 30 ilde yayına başladı.

Tivibu'ya cep telefonundan yılın ikinci çeyreğinden itibaren ulaşım sağlanacak. TTNET, yeni dönem TV platformu Tivibu'yu, bundan sonra "Tivibu Ev, Tivibu Web ve Tivibu Cep" olarak üç ekrana taşıyor. Tivibu'nun yeni projelerinin paylaşıldığı basın toplantısı 23 Şubat 2011 tarihinde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Kurul Başkanı Dr. Tayfun Acarer ve Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun'un katılımı ile Türk Telekom Genel Müdürü K. Gökhan Bozkurt ve TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz'ın ev sahipliğinde Four Seasons Otel'de düzenlendi.

Toplantıda ilk olarak konuşan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, "Her geçen gün yeniliklerle tanışıyoruz. "TTNET ile Herşey Mümkün" diyerek yola çıktık. TV izleme alışkanlıklarını değiştiren yeni dönem TV platformumuz Tivibu ile artık dünya standartlarında TV izleme deneyimi yaşatıyoruz. İlk olarak 2010 yılı Şubat ayında lansmanını yaptığımız ve 1 yılda büyük bir başarı elde ederek yaklaşık 1 milyon aboneye ulaşan, Tivibu adını verdiğimiz hizmetimizin bundan sonraki ismi Tivibu Web oldu. Kısa bir süre önce üç ilde pilot uygulamasını başlattığımız ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmetimizi ise bundan sonra Tivibu Ev olarak adlandıracağız. Tivibu'nun kısa bir süre sonra hizmete alınacak olan cep telefonu ve tablet bilgisayar versiyonuna da Tivibu Cep adını verdik. Abonelerimiz tarafından Tivibu Web gibi büyük ilgiyle karşılanacağına inandığımız Tivibu Cep'i, bu yılın ikinci çeyreğinde hizmete açmayı planlıyoruz. Tivibu yolculuğu önümüzdeki dönemde de hız kesmeyecek" dedi.

Paketler hakkında bilgi veren Yılmaz, "TTNET'in ilk Üçü Bir Yerde Paketi'ni; Yalın İnternet 1Mbps/1GB, Tivibu Ev Başlangıç üyeliği ve TTNET Alo 100 dakika paketimizi 39 TL'ye; NET6, Tivibu Ev Başlangıç ve TTNET Alo 100 dakika paketimizi de 49 TL'ye abonelerimizle buluşturacağız. Yalın İnternet NETLİMİTSİZ, Tivibu Ev Standart Plus üyeliği ve TTNET Alo Limitsiz hizmetlerinin birarada sunulacağı paketlerimizi ise 99 TL'ye abonelerimize sunarak kullanıcılarımıza avantaj sağlıyoruz. Abonelerimiz ayrıca, Üçü Bir Yerde paketlerimizin yanı sıra Avea işbirliği ile sunduğumuz TTNET Mobil'e de sahip olabiliyor. Böylece internet, cep telefonu, ev telefonu ve televizyon hizmetine tek bir faturada ulaşılabiliyor" dedi.

Eylül 2010'da İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere üç şehirde pilot uygulaması başlatılan Tivibu Ev, artık toplam 30 ilde hizmete sunuluyor. Bu iller: Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon ve Van.

Ayrıca TTNET çok yeni olarak TTNET Üçü Bir Yerde Paketleri de duyurdu 
Üçü Bir Yerde Paketi 39 TL
- TTNET Yalın İnternet 1Mb 1GB
- Tivibu Ev Başlangıç
- TTNET Alo 100

Üçü Bir Yerde Paketi 49 TL
- TTNET Yalın İnternet NET6
- Tivibu Ev Başlangıç
- TTNET Alo 100

Üçü Bir Yerde Paketi 99 TL
- TTNET Yalın İnternet NETLİMİTSİZ
- Tivibu Ev Standart Plus
- TTNET Alo Limitsiz

Tivibu Paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için : www.tivibu.com.tr

Haber Kategori 2011-02-28

.

En Son Altın Fiyatları

Reklam Sponsoru Reklam Yeri
 
 
Son Güncel Ekonomi, Finans, Sektörel ve Firma Haberleri

 
 
 
   
 
 
 

Firma Rehberi Sektör Haberleri İstanbul Arçelik Bayi İstanbul Beko Bayi Marka Tescil Ankara Arçelik Bayi Marka Ersağ Üyelik Formu Şirketler